Autoservia

Aamuruskontie 12, 00750 Helsinki
Huolto puh 0300 472 235
Varaosat puh 0300 472 235
(Puhelun hinta 0,59 €/min)
info@autoservia.fi

Olemme avoinna ma-pe 07.30-17.00

Kysy meiltä

Huolto

  • Pasi Liukko
    Pasi Liukko

    Korjaamopäällikkö,

    gsm 040 5883 228
    pasi.liukko@autoservia.fi

  • Pasi Haimi
    Pasi Haimi

    Palvelupäällikkö,

    gsm 0400 525 680
    pasi.haimi@autoservia.fi

Omamekaanikot

  • Teemu Aalto
    Teemu Aalto

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826965
    teemua@autoservia.fi

  • Risto Prusti
    Risto Prusti

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826951
    ristop@autoservia.fi

  • Mika Pekki (Poissa)
    Mika Pekki (Poissa)

    Omamekaanikko,

    gsm 040 1470 734
    mikap@autoservia.fi

  • Jani Verlander
    Jani Verlander

    Omamekaanikko / Sähkö, Vianetsintä, Plug-In Hybrid,

    gsm 0405570102
    janiv@autoservia.fi

  • Antti Kaipainen
    Antti Kaipainen

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826928
    anttik@autoservia.fi

  • Jukka Jokinen
    Jukka Jokinen

    Omamekaanikko,

    gsm 0405826936
    jukkaj@autoservia.fi

Varaosat ja varusteet

  • Kai Rekonen
    Kai Rekonen

    Varaosamyyjä,

    gsm 040 513 2101
    kai.rekonen@autoservia.fi

AutoServia

AutoServia sijaitsee Kehä III:n varrella. Huollamme autoja kilpailukykyiseen hintaan. Kuulumme autojen vähittäismyyntiin ja huoltoon keskittyneeseen Catamount-konserniin.